Müügitingimused

VEEBIPOE MÜÜGITINGIMUSED

1.     Müügitingimuste kehtivus
Veebipoe omanik on A. Treasure OÜ (registrikood 12569490), asukohaga Transtoki, Vainupea küla Haljala vald Lääne-Virumaa 45446.
Käesolevad müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel.
Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad Veebipoest toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.
A. Treasure OÜ jätab endale õiguse teha muudatusi müügitingimustes ja -hindades. Nimetatud muudatused kajastatakse Veebipoe lehel.

2.     Kauba- ja hinnainfo
Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.
Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juures eurodes ja sisaldavad käibemaksu 20%.
Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest. Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.

3.     Tellimuse vormistamine
Kauba tellimiseks lisage soovitud tooted ostukorvi. Ostukorvi sisu saate vaadata, kui vajutate veebilehe päises asuvale ostukorvi ikoonile. Tooteid saate ostukorvist eemaldada liikudes ostukorvi ning vajutades vasakul toote eest asuvale ristile.
Tellimuse vormistamiseks täitke nõutud andmeväljad ning valige sobiv toodete kohaletoimetamise viis. 
Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi abil. Tasumine toimub eurodes.
Tellimuse vormistamiseks vajutage nupule „Mine maksma“.
Tellimuse kinnitamiseks vajutage nupule „Esita tellimus“. Tellimuse kinnitus ja arve koopia saadetakse teie e-posti aadressile.
Tooted postitame pärast arve tasumist.Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.
Ostja kohustub tellimuse eest tasuma peale nupu “Esita tellimus” vajutamist.
Müügileping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

4.     Kohaletoimetamine
Kaupu saadetakse järgmistesse riikidesse: Eesti.
Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures.
Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti kuni 3 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumisest.
Viivitusteta kohaletoimetamiseks palume veenduda kohaletoimetamiseks esitatud andmete korrektsuses.
Veebipood ei vastuta kauba kohaletoimetamise viibimise või sellest tekkinud kahjude eest juhul, kui kaup on logistikapartneritele üle antud õigeaegselt, kuid kohaletoimetamine viibib asjaoludel, mida Veebipood ei saanud mõjutada või ette näha.

5.     Taganemisõigus
Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus Veebipoes sõlmitud müügilepingust taganeda 14 päeva jooksul.
Juhime tähelepanu, et vastavalt Tarbijakaitseameti juhistele ei kehti tagastamisõigus toodetele, mida ei saa hügieenilistel põhjustel tagastada (nagu kosmeetika). Seetõttu peavad tagastatavad tooted olema kasutamata ning pakend terve ja kahjustamata.
Kauba tagastamiseks kontakteeruge Veebipoe klienditeenindusega e-maili teel ning saatke taganemisavaldus  aadressile info@atreasure.ee hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.
Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale.
Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjuseks on kauba mittevastavus tellimusele (nt vale või defektiga asi).
Kauba tagastamisel hüvitatakse ostjale tagastatava kauba maksumus koos saatmiskuluga hiljemalt 14 päeva jooksul alates toote tagastamise avalduse kättesaamisest.
Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on müügilepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.
Kui ostja on sõnaselgelt valinud Veebipoe pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea Veebipood tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu.
Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.
Kui selgub, et Ostja ei ole saanud tellitud toodet, kaup ei vasta e-poes olevale kirjeldusele või tootel ilmneb viga, siis ei pea Ostja tegema taganemisavaldust 14 päeva jooksul, vaid võib kasutada seadusest tulenevat pretensiooni esitamise õigust.

6.     Pretensiooni esitamise õigus
Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest ostjale. Sellest esimese kuue kuu jooksul asja üleandmisest ostjale eeldatakse, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal. Vastava eelduse ümberlükkamine on Veebipoe kohustus.
Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul Veebipoe poole, saates e-kirja aadressile info@atreasure.ee
Pretensioonis tuleb ära märkida:
1) Ostja nimi ja kontaktandmed;
2) Kaebuse esitamise kuupäev;
3) Kauba puudus;
4) Veebipoele esitatav nõue;
5) Viidata tehingu sooritamist tõendavale dokumendile või lisada selle koopia kaebusele.
Veebipood vastab ostja esitatud kaebusele kirjalikult 15 päeva jooksul. Kui see ei ole võimalik, teavitab Veebipoe esindaja ostjat sellest kirjalikult koos põhjendusega ning informeerib, millal vastus saadetakse.
Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.
Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik asendada, tagastab Veebipood ostjale müügilepinguga kaasnenud tasud.

7.     Isikuandmete töötlemine
Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa.
Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.
Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-maili teel või järgides pakkumisi sisaldava e-mailis toodud juhiseid.
Makseid vahendab Maksekeskus AS. Tasumine toimub väljaspool Veebipoodi turvalises keskkonnas – pangalingiga tasumisel vastava panga turvalises keskkonnas ja krediitkaardiga tasumisel Maksekeskus AS turvalises keskkonnas. Müüjal puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.
Veebipoe omanik on isikuandmete vastutav töötleja ning edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

8.     Vaidluste lahendamine
Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile info@atreasure.ee Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada www.komisjon.ee . Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.
Ostja võib ka pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole https://ec.europa.eu/consumers/odr

Shopping Cart
Scroll to Top